Охрід – Македонія

 

Ціна туру: 220 Е діти/230 Е дорослі +300 грн + залізничні квитки 

Організатори : фольклорний фестиваль Асоціацій, муніципалітет Охрід, Будинок культури Айруга.

 Мета фестивалю – святкувати життя, любов і дружбу, створити дружні стосунки для колективів з різних країн і регіонів, познайомитися з культурними традиціями різних країн і регіонів.

 Фестиваль буде проходити в Охріді , який є культурним, духовним і туристичним центром . Розташований на березі Охридського озера. Розміщення учасників в готелях м.Струга і Охрід, дуже близько до пляжу, в трьох – чотирьохмісних номерах, з трьохразовим харчуванням.

 

Програма туру

 

1 день Виїзд з Києва (автобусом або потягом до Чернівців, згідно заявки групи).

2 день Перетин кордону, приїзд до Софії (860км) (по бажанню – ночівля в Софії за доплату).

3 день Переїзд в Скопьє (244км), оглядова екскурсія – столиця Македонії. Переїзд в Струге, поселення в готель, вечеря, ночівля.

 

4 день Сніданок. Пляжний відпочинок. Знайомство з містом, оглядова екскурсія. Обід. Зустріч з організаторами фестивалю, знайомство з програмою. Вечеря. Вільний час.

 

5 день Сніданок.  Оглядова екскурсія в Охрід по історичній частині, екскурсія в Санк-Наум – один з найкращих монастирів в Македонії, заснований в 910 році. Обід. Підготовка до фестивалю. Парад учасників фестивалю з різних країн, виступи учасників. Вечеря. Вільний час.

 

6 день Сніданок. Пляжний відпочинок. Пропонується поїздка на човні в Санк-Наум ( 10 євро) на цілий день, з обідом на човні. В другій половині дня гала концерт, нагородження учасників фестивалю. Вечеря. Вільний час.

 

7 день Сніданок. Звільнення номерів. Переїзд в Скоп`є, вечірня прогулянка по столиці Македонії, можна подивитися старовинний кам`яний міст, монастир Святого Пантелеймона, церкви Святого Микити. У місті знаходиться багато мечетей, найкрасивіша з яких – мечеть Мустафи Паші з мармуру, Візерункова мечеть. Переїзд в Софію, поселення. Ночівля в готелі.

 

8 день Сніданок. Виселення з готелю. Оглядова екскурсія ( 5 євро).  Місто з тисячолітньою історією, назване іменем богині мудрості, Софія і сьогодні зберігає культурно-історичні пам`ятки різних епох, від античності до сучасності. Переїзд через Румунію до України.

 

9 день Прибуття до України, до Києва.

 

До вартості туру включено:

- на 15 чоловік 1 керівник безкоштовно;

Додатково оплачуються:

- проживання  в готелі в м. Струга або Охрід в 2-х і 3-х місних номерах;
- харчування – дворазове ;   

- транзитні ночівлі у  Софії;

- сніданки при транзитних ночівлях
- супровід представником фірми;
- медичне страхування;

- фестивальний збір;

 

- екскурсії, вхідні квитки

- ж/д квитки;

- консульський збір – після 18 років -35Е;

- додаткове харчування;

- особисті витрати.