VI Міжнародний фестиваль «FOLK – DANCE & MUSIC Festival»

 Албанія 28.06-02.07.2019 м. Дуррес

220 євро – діти, 230 євро – дорослі + 300грн+ залізничні квитки

Дуррес (Durrёs) – друге за величиною місто в Албанії, знаходиться в центрі  країни ( 33км від столиці Албанії Тірани).

Один із найбільших портів Албанії, в якому знаходиться багато історичних і культурних об`єктів.

Ціль фестивалю ( класичний).

 

Програма туру

25.06.19 Виїзд із Києва поїздом №117 до Чернівців

26.06.19 Виїзд із Чернівців автобусом,  перетин кордону, переїзд в Бухарест  (транзитна ночівля).

 

27.06.19  Сніданок, виселення з готелю. Оглядова екскурсія по Бухаресту : площа Конституції, площа Революції, монумент Відродження та будинок уряду, палац румунського короля Карла І, в якому розташований музей Мистецтв. Вільний час , можна подивитися Палац Парламенту ( вхідні квитки 10 євро) – гігантське творіння колишнього румунського диктатора Ніколае Чаушеску, що занесене в Книгу Рекордів Гіннеса, як найбільша адміністративна конструкція, чого варті тільки гардини,  які важать 3т, або  5-ти  тонна люстра. Переїзд у Албанію, місто Дуррес. Поселення в готель

 

 

28.06.19 Прибуття в Дуррес. Зустрічі з представниками оргкомітету фестивалю, знайомство з програмою. Прогулянка містом. Серед визначних пам`яток – старовинні стіни візантійського міста і величезний Амфітеатр, Венеціанська вежа та інші. Вільний час. Вечеря.

 

29.06.19 Сніданок. Відпочинок на Адріатичному узбережжі. Продовження знайомства з історичними пам`ятками  м.Дуррес, оглядова екскурсія ( 5 євро). Підготовка до участі у фестивальних виступах.

 

30.06.19 Сніданок. Відпочинок на Адріатичному узбережжі. Пропонується екскурсія в столицю Албанії – м. Тірана ( 10 євро), яка знаходиться у долині між гір, місто яке веде свою історію з XVII століття. За 400 років Тірана встигла збагатіти спорудами турецької та італійської архітектури, і перетворилася в сучасне місто. У другій половині дня – участь в ІІ -ому турі фестивалю, парад в костюмах до місця проведення фестивалю, перший день виступів. Вечеря. Вільний час.

 

01.07.19 Сніданок. Відпочинок на морі. Підготовка до ІІ туру фестивалю . Парад до місця проведення , гала концерт, нагородження. Вечеря. Вільний час.

02.07.19 Сніданок, звільнення номерів. Переїзд в Скоп`є, вечірня прогулянка по столиці Македонії, можна подивитися старовинний кам`яний міст, монастир Святого Пантелеймона, церкви Святого Микити. У місті знаходиться багато мечетей, найкрасивіша з яких – мечеть Мустафи Паші з мармуру, Візерункова мечеть. Переїзд в Софію, поселення. Ночівля в готелі.

 

03.07.19 Сніданок. Виселення з готелю. Оглядова екскурсія ( 5 євро).  Місто з тисячолітньою історією, назване іменем богині мудрості, Софія і сьогодні зберігає культурно-історичні пам`ятки різних епох, від античності до сучасності. Переїзд через Румунію до України.

 

04.07.19 Прибуття до України, до Києва.

 

До вартості туру включено:

- на 15 чоловік 1 керівник безкоштовно;

Додатково оплачуються:

- проживання  в готелі в м. Дуррес в 2-х і 3-х місних номерах;
- харчування – дворазове ;   

- транзитні ночівлі у Бухаресті та Софії;

- сніданки при транзитних ночівлях
- супровід представником фірми;
- медичне страхування;

- фестивальний збір;

 

- екскурсії, вхідні квитки

- ж/д квитки;

- консульський збір – після 18 років -35Е (при відсутності біометричного паспорта);

- додаткове харчування;

- особисті витрати.