Цвітіння сакури та нарцисів

Унікальна пропозиція на травневі свята! Це можна побачити лише раз на рік!

Відвідайте унікальну Долину Нарцисів а також побачте куток Японії в Україні.

1 день Ужгород

Прибуття в Ужгород. Зустріч групи на залізничному вокзалі м Ужгород. Розміщення в готелі.
Запрошуємо Вас на пішохідну екскурсію по місту «Ужгород древній і сучасний». Ужгород - невелике старовинне європейське місто з численними історико-архітектурними пам'ятками європейського значення. Протягом усієї своєї історії Ужгород був у складі численних держав, тому різноманітність культур відбилося на традиціях, внутрішній устрій міста, ментальності жителів. Під час екскурсії ми відвідаємо Ужгородський замок (IX-XIII ст.) - Найдавнішу фортеця Закарпаття, яка більше 360 років була садибою італійських аристократів роду Другетті. Потім зробимо прогулянку по старовинній частині міста: Кафедральний собор, Римо-Католицький храм Св. Георгія, Ортодоксальна синагога, липова алея (2,2 км), Альпінарій - оригінальний парк-сквер. Також ми відвідаємо так званий Хрест - улюблене місце зустрічей мешканців міста. Корзо, Хрест і вул.Волошина є пішохідними зонами Ужгорода, тут скрізь розкидані кавові тераси і лавки прямо посеред проїжджої частини.
Також ми оглянемо іменну алею з 30 сакур. Ця алея стане найдовшою алеєю сакур у Європі. Дерева сакури висадили в честь 30 ужгородців, що прославили місто - Адальберта Ерделі, Йосипа Бокшая, Федора Корятовича та інших.
Обід.
Вільний час. В Ужгороді безліч кафе, ресторанчиків, де можна покуштувати чудову закарпатську кухню, ароматний закарпатську каву.
Повернення в готель.
Вечеря. 

 

 

2 день Хуст, Іза та Колочава

 

Сніданок. Виселення з готелю. Автобусна екскурсія в Хустський район:
Долина нарцисів - найбільший масив дикорослих нарцисів в Європі, який зберігся з часів льодовикового періоду. Тут можна зустріти нарцис вузьколистий, що нагадує формою зірочку, і має приємний сильний аромат.
Заїзд в місто Хуст, знайомство з архітектурними пам'ятками середньовіччя. Місто виникло як фортеця для оборони угорської держави від русинів, а пізніше від турків. А в 16 столітті останки фортеці були розібрані місцевими жителями на спорудження будинків. Також це місто короткий час було столицею Закарпатської України.
Переїзд в село Іза - центр лозоплетіння в Украіні. Тут можна купити все: починаючи від меблів і закінчуючи маленькими сувенірами з лози.
Переїзд в Колочаву. Колочава – гірське село, яке відоме тим, що в ньому знаходиться 10 музеїв. Справжньою перлиною села є музей «Старе село», в якому можна побачити життя та побут закарпатців, а також унікальну Колочавську вузькоколійку з рідкісними експонатами. Переїзд у Мукачеве. Поселення у готель. Нічліг.

 

3 день

         

Сніданок. Виселення з готелю. Прогулянка Мукачевом. Відвідання першого в Україні музею меду «Медовий дім». В ньому ви дізнаєтеся, як саме видобувається мед, а також спробуйте різні види меду. Вільний час. Посадка на поїзд.  Відправлення до Києва.

 

 

Орієнтовна вартість туру

група 17+2

група 27+2

група 40+4

1300 грн

1200грн

1100 грн

Обов'язково уточнюйте ціни перед замовленням поїздки!!!

У вартість тура входить

- Страховка;
- Транспортне обслуговування по програмі;
- Проживання - 2 ночі;
- Харчування: 2 сніданки,

- Екскурсійне обслуговування по програмі.

У вартість туру не входить

- залізничний проїзд (Плацкарт: 435грн/дор;  315грн/дор; Купе: 680грн/дор;  540грн/дит;)ЦІНИ НА З/Д КВИТКИ УТОЧНЮВАТИ ПІД ВАШУ ДАТУ!
- Вхідні квитки в об'єкти (уточнювати!):
Ужгородський замок - 15.00 грн / дор., 5.00 грн / дит .;
Закарпатський музей архітектури та побуту - 15.00 грн / дор., 5.00 грн / дит .;
«Долина нарцисів» - 12,00 грн. / Чол .;
- Особисті витрати.