В ГОСТІ ДО МАЛЕНЬКОГО ВІДНЯ НАД ПРУТОМ

 

Вартість: 600 грн+зал. квиток

 

ПРОГРАМА ТУРУ:

 

1-й день : Виїзд поїздом з Києва.

 

2-й день : Прибуття в Чернівці .

Оглядова екскурсія по місту. Чернівці - центр історичної землі Буковина, на території якої за шість століть встановлено безліч пам'ятників. Відомостей про точну кількість пам'ятників в області немає, проте в обласному центрі налічується до двадцяти найбільш значущих монументів. Чернівчани з іронією ставляться до пам'ятників - місто побачив сім імперських епох, і кожна встановлювала свої пам'ятники. З ними пов'язані цілі історії. Викликає інтерес і міська Ратуша в стилі ампір, і залізничний вокзал в стилі віденської сецесії, будівлі Німецького народного дому. Увагу туристів привертає і архітектурний ансамбль Театральної площі, на якій, крім Музично-драматичного театру ім. Кобилянської, знаходяться і інші будівлі - Торгово-промислова палата, Єврейський народний дім і Румунський народний дім, побудовані в першій чверті ХХ століття. Відпочиваючи в Чернівцях, варто відвідати і площу Пресвятої Марії - одну з найстаріших площ міста. До 1897 на площі знаходився турецький колодязь, вода з якого використовувалася для пиття і приготування площі. В даний час стилізована альтанка колодязя подарована місту однієї турецької будівельною компанією.

Екскурсія «Церкви і Храми Чернівців». Свято-Миколаївська церква - один з наймолодших довоєнних храмів Чернівців - він побудований в 1939 році в румунському стилі. У туристичних каталогах даний храм нерідко називають «п'яною церквою» через незвичайні «скручених» куполів - такого архітектурного стилю не території України не побачити більше ні в одному населеному пункті. Над створенням унікального іконостасу працювали іконописець Рафаель Молда і різьбяр по дереву Григорій Думітреску, а незвичайні вітражі виготовляли і встановлювали відразу кілька мастеров.Викликає інтерес і церква Святої Параскеви, побудованої в 1844 році в якості парафіяльної церкви на місці старого храму. У місті є ще один православний храм - маленька дерев'яна Церква Святого Миколая, освячена в 1607 році. Здалеку важко здогадатися про призначення будівлі - на вигляд він схожий на звичайний житловий будинок. Поруч з дерев'яним зрубом церкви, покритої дранкою і прикрашеної трьома православними хрестами, знаходиться кам'яна дзвіниця більш пізньої забудови. У минулі часи на її місці знаходилася старовинна дерев'яна дзвіниця. Про маленькій дерев'яній церковці місцеві жителі склали чимало легенд. Вважається, що перед похованням саме тут відспівували Тимоша - старшого сина Богдана Хмельніцкого.В Чернівцях є і католицький храм - Костел Воздвиження Святого Хреста, побудований в 1866 році, а за роки свого існування неодноразово добудовувався і реставрують. У місті є й інші храми - українська греко-католицька церква, вірмено-грегоріанському церква, єзуїтський костел в неоготичному стилі, кам'яна церква Святого Юрія .
Екскурсія в Резиденцію Буковинських митрополитів. Резиденція митрополитів - один з найкрасивіших архітектурних ансамблів міста, один із об`єктів Світової Спадщини ЮНЕСКО в Україні. Зараз в ньому знаходяться навчальні корпуси Національного університету ім. Ю. Федьковича. Будинки, побудовані у другій половині XIX століття, до сих вражають погляд гармонійним поєднанням різних стилів. В архітектурі митрополичої резиденції можна побачити і риси величної готики, і риси візантійського зодчества і східні елементи. Резиденція митрополита включала церква Трьох Святителів, будинок митрополита, монастирський і семінарський корпусу, а також дій приїжджих, в якому могли зупинитися гості митрополита і паломники. У роки Другої Світової війни німецько-румунські загарбники не пощадили ні сама будівля, ні його культурну спадщину - майно було розграбовано, а бібліотеку спалили. І тільки після тривалої реставрації Резиденція митрополитів прийняла свій первісний вигляд.

Посадка на поїзд. Виїзд в Киев 

 

3-й день :  Прибуття в Київ.

 

У вартість входить:

 - групова страховка

- екскурсійне обслуговування по програмі: оглядова екскурсія по місту;

екскурсія «Церкви і Храми Чернівців», екскурсія в Резиденцію Буковинських митрополитів і вхідний квиток на територію.

У вартість не входить:

- проїзд в громадському транспорті

- залізничний квиток

- харчування

 - додаткові екскурсії

 - вхідні квитки в музеї

 - особисті витрати