Історична Волинь

                  

Тур для школярів по Україні ,виїзд з Києва (проїзд на автобусі та поїзді) на 3 дні  вартістю від 1099грн+ ж/д квитки.
Маршрут:Київ-Ковель-Світязь-Колодняже-Зимне-Володимир-Волинський-Луцьк-Берестечко-Дубно-Тараканів-Луцьк-Київ
 
Программа:
 
1 день (Київ, Ковель и Світязь)
Зустріч на  ж/д вокзалі в Ковелі.
Виїзд на оз.Світязь автобусом. оз.Світязь - найбільше і найглибше озеро України, одне з 7 природних чудес України.  У вільний час для відпочинку Ви поринете у незабутні краєвиди озера Світязь,відчуєте унікальну еко-систему лісових комплексів північно-західної України.
Далі за бажанням можна буде придбати сувеніри та дари Шацького національного природного парку - гриби, ягоди, риби та ін.
Розміщення в готелі.
Ночівля.
 
2 день (Колодняжне, Зимне, Володимир-Волинский, Луцьк)
Сніданок. 
Переїзд в Колодяжне. Пропонуємо Вам відвідати дивовижний куточок української природи, що надихнув геніальну українську поетесу Лесю Українку на створення самих талановитих творів, таких, як всесвітньо відома «Лісова пісня». В музеї Ви матиме можливість  побачити : зібрані матеріали та особисті речі, що розповідають про життя і творчість геніальної української поетеси - Лесі Українки.
Переїзд  до  Зимненського Свято-Горського Свято-Успенського Ставропігійного монастиря в Зимному,який розкинувся  на мальовничому березі річки Луга . Успенська церква, побудована в 1495 році, в якій Ви побачите  Чудотворну ікону Зимненської Божої матері. Якщо вірити  легендам, то  саме цією іконою благословили київського князя Володимира Великого на шлюб із грецькою царівною Анною.
Переїзд у Володимир-Волинський.
Назва цього міста тісно пов'язане з ім'ям київського князя рівноапостольного Володимира Святославовича, який був ініціатором введення християнства на Русі. Відвідування усипальниці волинських князів - Успенського храму і Василівської церкви-ротонди.
Переїзд до Луцька ,де відбудеться пішохідна екскурсія  та  захоплююча подорож в історію міста з  900-річною історією. Відвідування Луцького замку ХІV ст. (який зображений на купюрі 200грн.), Костел св.Петра і Св.Павла 17 століття, православна церква Покрова 15 століття, колишня німецька Кірха і  колишня єврейська синагога.
Ночівля.
 
3 день (Берестечко, Дубно, Тараканов, Луцьк і Київ)
Сніданок.
 Переїзд в Берестечко - найменше місто України. На території меморіального комплексу в с.Пляшева відвідаємо 2 храми : Михайлівський та Георгіївський, які з'єднані підземним ходом. Георгіївський храм є усипальницею загиблих козаків .Саме у Михайлівській церкві молився Богдан Хмельницький перед Берестечківською битвою.
Переїзд в Дубно.
Стіни та башти Дубнівського замку були свідками бурхливих подій першої половини 17 ст., які описав видатний російський письменник Микола Гоголь у відомій повісті «Тарас Бульба». А геніальний польський поет-романтик Юліуш Словацький присвятив поетичні рядки річці Іква, на берегах якої понад 900 років тому зародилося місто Дубно.
Переїзд в с.Тараканів
Туристам запропонують відвідати таємничий Тараканівський форт, побудований для захисту західних рубежів імперії. Сотні метрів підземель з безліччю казематів, і грандіозних земляних і бетонних фортифікацій.
Повернення в Луцьк.
Відправлння до Києва.
 
Вартість туру:

Кількість туристів

44+4*

30+3*

20+2*

Вартість у грн./ос

1115

1170

1235

 

У вартість туру входить:

1)Зустріч  групи представником фірми,

2)Проживання 2 ночі (2-3 місні номери зі зручностями в номері),

3)Екскурсійне обслуговування по програмі,

3)Харчування: сніданки

4)Транспортне обслуговування по програмі,

5)Супровід гіда на маршруті 3 дні.

 

Додаткові витрати:

1)Залізничний проїзд Київ-Ковель,Луцьк-Київ

2)Вхідні квитки в музеї та обєкти

3) Додаткове харчування