Дводенна екскурсія Кам’янець-Подільський

 

Вартість туру 900 грн. + ж/д квитки


 

1 день

Виїзд з Києва потягом.

                                                           

2 день

 

Приїзд в Кам'янець-Подільський. Переїзд в Хотин. Хотинська фортеця - чудовий зразок середньовічного оборонного зодчества України, один з найбільш значних пам'ятників архітектури Буковини. Її значні стіни служили декораціями в таких відомих кінофільмах, як "Захар Беркут", "Балада про доблесного лицаря Айвенго", "Д'Артаньян і три мушкетери", "Стріли Робін Гуда", "Тарас Бульба". Повернення в Кам’янець-Подільський. 

Запрошуємо Вас екскурсію по Кам'янецькій фортеці - споруджена в ХIV столітті на високому скельному березі р. Смотрич. Перший опис Кам'янецького замку відноситься до 1494 З боку міста він мав ворота з вежею, у північній стіні були влаштовані Пільний ворота. У 1621 р під керівництвом королівського інженера Теофіла Шомберга за голландським зразком був побудований Новий замок. Він складався з двох земляних напівбастіонів (в них знаходилися каземати) і куртини, перед якими був влаштований сухий рів. До цих пір збереглася система підземель, а також більшість кам'яних стін. Поселення в готелі.  Ночівля.

 

3 день

Сніданок. Звільнення номерів.  Переїзд в Кривче, де ми здійснимо захоплюючу екскурсію під землю в Кришталеву печеру - застиглу казку з кришталю - мерехтливі кристали, колони сталактитів і сталогнатов.  Вільний час. Трансфер групи в Кам’янець-Подільський.  Оглядова пішохідна екскурсія по Кам'янцю-Подільському. На ексклюзивному екскурсійному маршруті  туристам буде запропоновано огляд вулиць та площ, історичних місць та архітектурних ансамблів міста, розповідь про видатних діячів, а також історичних постатей, що внесли вагомий вклад у формування та розквіт Кам’янця і Подільського краю. Судово-адміністративні будівлі міста: Руський магістрат (будинок Кириачинського), Польский магістрат і його підземелля, Окружний суд; фінансові заклади: Армянський торговий дім, Комерційний банк, Селянський банк, Російський банк; маєтки: садиба Чарториських, будинок Потоцьких, садиба Рациборських, садиба Подільських старост; храмові ансамблі: собор Олександра Невського, Петропавлівськая, Троїцькая, Миколаївськая, Георгіївськая, Покровська, Хрестовоздвиженська церкви; костьоли та монастирі: комплекс кафедрального Петропавлівського костьолу (Тріумфальная арка, палац католицького єпископа, мусульманський мінарет), Домініканский костьол і монастир, Францисканський монастир та костьол, Тринітарский костьол, руїни Армянського Миколаївського собору та Кармелітського костьолу ( Казанського собору). Фортифікаційний комплекс Кам’янця-Подільського – башні Гончарна, Кушнірськая,  Різницька, Кравецька, Слюсарська, Захаржевськая (На броді), Каземат-Лабораторія, гідротехнічні фортифікаційні споруди Руських і Польських ворот, Турецький та Армянський бастіони, порохові склади та казарми гарнізону; освітньо-просвітницькі заклади: перша чоловіча гімназія, Кам’янецький університет, гімназія Славутинської.

Вільний час. Посадка на потяг.

4 день

Прибуття в Київ.

 

До вартості входить:

  • 1 сніданок;
  • Транспортне обслуговування;
  • Оглядова екскурсія по Кам’янець-Подільському;
  • Проживання 1 ночі в готелі.

До вартості не входить:

  • Хотинська фортеця – 10грн/дит, 20грн/дор., для студентів (при наявності студенського квитка) – 10 грн.;+ 50 грн/група заекскурсійне обслуговування; 
  • Кам'янець-Подільська фортеця - 10 грн / дит , 20грн/дор + 50 грн / групи за екскурсійне обслуговування
  • Кришталева печера 15 грн/дит, 20 грн./дор. + 150 грн/групи за екскурсійне обслуговування
  • Додаткове харчування
  • Залізничні квитки Київ-Кам’янець-Подільський-Київ